Strona domowa Elizy, Michała i Blanki
Galerie naszych zdjeć
Strona główna > Galerie > 
 Nasze galerie   Zdjęcia   Ilość 
 Niechorze 2014 
 Wakacje w towarzystwie Chrzestnego Marcina z rodzinką i wujka Mateuszka i cioci Kamili udały się w 100%. Baraszkowałam z małym Kamilkiem, jeździłam na koniach (mama też) jeździłam na rowerowe wycieczki i szalałam na plaży. Te wakacje były bardzo słoneczne i woda nie była zimna. 
 (71) 
 Chrzciny Blanki - 12.08.2012 
 Chrzciny były bardzo miłym i rodzinnym dniem. Spośród zaproszonych, tylko kilka osób nie przyjechało co bardzo nas ucieszyło. Pogoda dopisała, choć dzień wcześniej padało. Wszyscy byli zadowoleni z ceremonii, jedzenia i rodzinnej atmosfery. 
 (50) 
 Blanka 2012 - pierwsze półrocze 
 Mam już rok. Od urodzin poczyniłam wielkie postępy. Mamy teraz lato i przez ostatnie 6 miesięcy nauczyłam się sama chodzić, jeść (może to tak nie wygląda, ale ja jem sama i to łyżeczką lub widelcem!), pić ze szklanki i wskrobywać się po schodach. Rodzice kupili mi kurki. Miałam okazję pluskać się w ciepłe dni w moim baseniku dmuchanym i poznałam dmuchawce. Resztę zobaczcie sami. 
 (42) 
 Blanka - podsumowanie 10, 11 i 12 miesiąca życia 
 Rosnę i rosnę. Raczkowanie zmieniłam w chodzenie przy meblach. Lubię zabawy z moimi przyjacielskimi zwierzętami i pomagam rodzicom na budowie. Oczywiście miałam też swoje pierwsze urodziny. Nie obyło się bez torta ... a nawet trzech! 
 (20) 
 Blanka - podsumowanie 9 miesiąca życia 
 Zaczęłam chodzić z rodzicami na basen, byłam też totalnie spontanicznie nad morzem i siedziałam za kierownicą samochodu! 75 urodziny mojej jedynej prababci też będę miło wspominała. 
 (24) 
 Blanka - podsumowanie 7 i 8 miesiąca życia 
 Poznałam nowe miejsca, nowych wujków i ciocie. Była na pizzy w Gorzewie u cioci Darii i w Wodzieradach na przyjęciu z rodzinką. 
 (34) 
 Niechorze czerwiec 2011 
 Czerwcowe wakacje w 2011 spędziliśmy w Niechorzu razem z ciocią Olą, wujkiem Łukaszem i ich córeczkami Julką i Lenką. Było cudownie, pomimo kilku chłodnych i deszczowych dni. Byliśmy jednak na plaży i opalaliśmy się, robiliśmy babki z piasku i pływaliśmy w morzu. Najfajniejszy był nasz wspólny domek, obiady, zabawy na trawie i grilowanie do nocy. 
 (34) 
 Blanka - podsumowanie 6 miesiąca życia 
 Mam już pół roczku! Rosnę, jestem zdrowa i zwiedzam z rodzicami kilka fajnych miejsc. Poznałam też nowe ciocie i nowych wujków. Pomagałam rodzicom, a przynajmniej nie przeszkadzałam. 
 (29) 
 Władysławowo, rodzinka nad morzem, marzec 2011 
 Wybraliśmy się razem w naszą pierwszą podróż nad morze do Władysławowa, to był marzec i było wiosennie aczkolwiek chłodno i deszczowo. 
 (48) 
 Blanka - podsumowanie 3 miesiąca życia 
 W ostatnim czasie odwiedziły mnie ciocie Zdzisia, Emilka i wujo Krzyś. Miałam okazję pojechać do cioci Darii i uczestniczyć w 6-stych urodzinach Igorka. Poznałam całą tamtejszą rodzinkę, było cudownie. Byłam na 32 urodzinach taty i odwiedziłam z rodzicami rodzinkę w Gorzewie. Na koniec pojechaliśmy na wakacje nad morze do Władysławowa, to był dla mnie szalony miesiąc. 
 (24) 
 Blanka - podsumowanie 8 tygodnia życia 
 W ostatnich tygodniach, zostałam zaszczepiona i miałam kilka spacerów z rodzicami. Włącznie z wizytą w markecie i przeprawą przez gęsto porośnięty sad. Zobaczyłam też w końcu zalewskie stawy zimową porą. Na koniec odwiedzili nas wujo Michał, Andrzej oraz Grzegorz, Dominika i mój kuzyn Oskarek :D  
 (27) 
 Blanka - podsumowanie 4 tygodnia życia 
 Przed ukończeniem 4 tygodnia, odwiedził mnie wujo Tomasz i byłam z wizytą u babci Loni i dziadka Andrzeja. 
 (12) 
 Blanka Majchrzak - pierwszy tydzień 
 Mój pierwszy tydzień był pełen wrarzeń, nie tylko dla mnie. Żebyście wiedzieli co ta matka ze mną wyprawiała. Najpierw jakieś niewygodne pampersy, zimne oliwki, potem lepkie kremiki, nie mówiąc już o kąpieli. Zniosłam jednak te zabiegi dzielnie i bez płaczu. Jak było spotkanie rodzinne, to postanowiłam przespać tą imprezkę, ale w nagrodę przybyłam na wadze 300g.  
 (32) 
 Blanka Majchrzak - narodziny 
 Nasza córeczka urodziła się sprawnie i naturalnie. Jest ładną zdrową dziewczynką, która stała się dla nas najważniejsza. Dobrze że zrobiłem jej kilka zdjęć zaraz po urodzeniu, będzie wspaniała pamiątka. 
 (10) 
 szkoła rodzenia 
 Szkołę rodzenia wspominamy bardzo miło. Nauka oddychania nie poszła w las, pilka tak jak teoretyczna i praktyczna wiedza okazała się bardzo pomocna a dobry humor podczas zajęć udzielał się jeszcze przez długi czas. 
 (19) 
 Kreta 2009 
 Wakacje w roku 2009 postanowiliśmy spędzić razem z Moniką i Michałem, naszymi przyjaciółmi. Było bardzo fajnie, ciepło i udało nam się zwiedzić najfajniejsze miejsca na wyspie, oraz solidnie odpocząć, opalić się i popływać w ciepłej słonej wodzie. Były to udane dwa tygodnie. 
 (38) 
 Chwile 
 Zdjęcia różnej maści, często wyrwane z życia codziennego, przypadkowe, a czasem intrygujące.  
 (6) 
 Niebo 
 Zachody słońca, księżyc, gwiazdy itp... Bardzo trudne zdjecia, jeśli nie ma się teleskopu z odpowiednim sprzętem rejestrującym, ale coś się da! 
 (10) 
 Płazy i gady 
 Żaby, jaszczurki, węże... 
 (10) 
 Widoki 
 Świat jest naprawdę piękny, niestety zdjęcia nie pokazują go takiego jakim go widzimy. Oto nasze próby uchwycenia magii chwili i miejsca. 
 (29) 
 Ssaki 
 Tutaj znajdziecie fotki zwierzaków futrzaków :D. Staraliśmy się focić również w naturze, nie tylko w zoo czy safari. 
 (7) 
 Ptaki 
 Trudne do fotografowania w locie. Dostojne i piękne. Te ciekawsze gatunki rzadkie i zrobienie im ostrego zdjęcia daje dużo satysfakcji i radości. 
 (35) 
 Ryby i inne wodne żyjątka 
 Zdjęcia rybek są trudne do robienia najczęściej z uwagi na brak światła, ruchliwość samych rybek lub ich skryty tryb życia. Czasami jednak uda się zrobić niezłą fotkę. Oto nasze zdjęcia. 
 (11) 
 Kwiaty 
 W tej galerii zawarliśmy zdjęcia kwiatów. Bardzo lubimy kwiaty naszej mamy Iwonki i większość zdjęć pochodzi z jej ogrodu w Zalewie. 
 (2) 
 Przyroda 
 Skrawki przyrody zarówno tej żywej jak i nieożywionej. To ulubiony temat naszych zdjęć. Przebywanie w otoczeniu przyrody bardzo nas relaksuje, a podglądanie jej przez obiektyw naszych aparatów to dodatkowo świetna zabawa. 
 (21) 
 Owady - wszystko co ma trzy pary odnóży i dwie pary skrzydeł. 
 Zbiór zdjęć różnych "robali", które zazwyczaj nas straszą lub irytują. Dopiero zrobienie ładnego zdjęcia, pozwala nam na chwilę zatrzymać czas i w spokoju poobserwować szczegóły. 
 (26) 
 zwierzaki domowe 
 Do najchętniej fotogafowanych zwierząt należą nasi ulubieńcy: Shadow, Mucha, Maja i Milka. Znajdzie się tu jednak kilka fotek zrobionych u naszych znajomych, przyjaciół i rodziny. 
 (25) 
 Bardzo blisko 
 Próba uchwycenia "mikroświata", który codziennie nam towarzyszy, a my nie zawsze mamy czas, aby na niego spojrzeć. 
 (25) 
 Dębe 2008 
 III Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego dla Zakładowych Drużyn Ratowniczych "Bezpieczna Firma 2008" - relacja bezpośrednia, poparta zdjęciami. 
 (42) 
 Amsterdam 02.2010 
 Postanowiliśmy ulec wielokrotnym namowom naszych znajomych Madzi i Timowi. Skorzystaliśmy z zaproszenia i pojechaliśmy odwiedzić ich w Amsterdamie. Dodatkową atrakcją były równoległe odwiedziny mojego drogiego kuzyna Marcina, który również wspaniale odnalazł się w realiach obcego państwa. 
 (37) 
 Biskupin 09.2010 
 We wrześniu obywa się festyn w Biskupinie. Tym razem postanowiliśmy się na niego wybrać. Nasi dobrzy znajomi Michał i Monika nie musieli nas namawiać, bo zarówno ja jak i moja ukochana Elizka, lubimy takie historyczne klimaty. 
 (47) 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Michał i Eliza

Blanka logo